Twin Flames, uitgebreidere informatie, het proces

 

 

Hier nog meer en uitgebreidere informatie over
Twinflames, het proces ❤

 

 

Tweelingzielen, hebben een hele diepe verbinding en ook vrij complex.
Ze hebben dezelfde ziel.
1 ziel gesplitst in 2
Hierdoor kunnen ze elkaar heel erg aantrekken, maar ook irriteren. Als tweelingzielen elkaar ontmoeten dan voelen ze een intense energie.

Deze energie “activeert” hen en roept vragen op.
Want na jaren van afsluiting opent het hart.
En dan begint het hele proces.
En niet iedere tweelingziel zal dit proces aangaan, zal dit niet zien als een proces.
Maar als beide dit proces wel aangaan dan kan dit leiden tot een hele bijzondere band die uit kan lopen op een goede vriendschap of zelfs een relatie.

 

Dit proces op zich kan echter vele jaren duren omdat dit in het begin niet altijd wordt herkend en/ of begrepen.
Als dit wel wordt begrepen en herkend dan gaat dat in stukjes/stapjes.
Eerst is er de herkenning, “het ontwaken”.

 

De tweelingzielen herkennen elkaar en ze voelen die immense energie die erbij hoort.
In dit stukje komen ook vaak die toevalligheden voor.
Ze denken op hetzelfde moment aan elkaar, zijn vaak tegelijk online. Alleen is de eerste ontmoeting niet altijd op het goede moment.
De tweelingzielen moeten eerst ieder op zich een eigen ontwikkeling doormaken voordat ze op een fijne manier tot elkaar kunnen komen.

Innerlijk werk.
Daarna begin het ego de kop op te steken.
Het ego wil graag alles onder controle houden, houdt niet van verandering en dat komt meestal door dingen die je zijn aangeleerd of hoe de maatschappij denkt, of wat je hebt meegemaakt.
Soms wil 1 van de tweelingzielen meer.
Maar is de andere daar nog niet klaar voor.
En dan komen de twijfels en ga je kritisch denken.
Ook wordt er vaak gedacht dat het alleen maar lust is.
Of niet aan durven, van evt nieuwe relatie. ( oude pijn, verleden relaties )
Dat het de spanning is die je gek maakt omdat de aantrekkingskracht zo groot is dat alle seksuele en relationele taboes als sneeuw voor de zon smelten.
Lust richt zich echter altijd op een ander persoon, tweelingzielenliefde blijft!
Ook lijken ze veel op elkaar, oog opslag of lach charisma

Deze diepe verlangens zijn een uiting van de diepe liefde die totale eenwording wil, op alle gebieden. Deze “testfase” heeft als doel om je oude ideeën kwijt te raken over hoe alles “moet” zijn om zo open te staan voor deze bijzondere relatie.
Tijd en geduld!

En dan gaan beide tweelingzielen beseffen dat ze het ego moeten bedwingen om de ander niet kwijt te raken.
Dan kom je terecht in die achtbaan.
Je voelt angst en pijn.
Soms kun je je nergens op concentreren.
En soms voelt een of allebei zich afgewezen omdat de ander niet voldoet aan wat je ervan verwacht.
Maar tweelingzielen kunnen niet zonder elkaar en zoeken toch af en toe contact.

Dat voedt dan weer, maar het kan soms ook erg heftig zijn.
Als je elkaar al langer kent dan kun je ook veel rust ervaren als je elkaar weer ziet en dat is geen wonder omdat de twee delen van de ziel dan samen zijn.
Alleen komt dan na het afscheid dit gevoel in alle hevigheid terug en ben je bang voor een volgend contact.
In deze “crisis” fase begint het proces van de genezing.
Zo ontstaat er steeds meer geluk.

Door het contact dat de tweelingzielen hebben worden ze geprikkeld om te veranderen en zo steeds meer zichtzelf te worden.
En dan komt de fase van het aantrekken en weglopen. 1 of allebei kunnen zich terugtrekken omdat het te lastig voelt. De energie is verwarrend en vaak heeft een tweelingziel al een relatie en heeft hij/zij geen idee hoe hiermee om te gaan.
Ook kan een tweelingziel een kind of kinderen hebben met een partner en weet een tweelingziel zich hier ook geen raad mee.

En dan is er vaak eentje bang voor de tweelingziel vriendschap omdat hij/zij denkt dat de ander niet dezelfde hevige gevoelens heeft en dat het uit zou kunnen lopen op een grote teleurstelling.
En dit is dan de tijd dat allebei zich kunnen bezighouden met het loslaten en verwerken van opgedrongen rollen.
Tweelingzielen kunnen dit omdat ze van elkaars bestaan afweten en dat ze elkaar inspireren.
Meestal is dit een eenzame, verwarrende en pijnlijke tijd, maar dit is juist nodig om later een goed contact te hebben.
Vaak voelt de wegloper een grote liefde maar schrikt hier zo van (omdat hij/zij een relatie heef), dat hij zich terugtrekt. Of nog niet klaar voor is.

De wegloper heeft dan vaak wel spontaan contact met iemand anders of meerdere andere personen.
De volger begint zich dan af te vragen of hij/zij zich niet vergist heeft. Want hoe kan die ander nu zich zo bezig houden met anderen?
Dan begint de twijfel.

Het aantrekken en weglopen kan zich ook een paar keer afwisselen en lopen de tweelingzielen allebei een paar keer weg van de tweelingzielrelatie.
En omdat de volger soms heel voorzicht is, lijkt deze soms de wegloper. In deze fase gaan beide steeds meer terugkijken in hun eigen verleden en beginnen ze in te zien wat het verband is tussen de dingen die ze hebben meegemaakt.

Eerdere contacten hebben hun eigenlijk voorbereid op het contact met de tweelingziel
Na heel veel emoties (ontkenning, boosheid, eenzaamheid, frustratie en nog veel meer), zal de volger zich bewust worden dat het zo moet zijn.

Degene die is weggelopen krijgt dan opeens meer ruimte om zichtzelf te ontwikkelen.
De volger, die zich heeft “overgegeven” zal de liefde die hij/zij voelt gebruiken om creatief bezig te zijn.
Denk aan schilderen, schrijven innerlijk werk.

De wegloper zal de liefde voelen en zal hierdoor zich echt verder kunnen ontwikkelen.
Ook zullen de dagelijkse dingen steeds beter gaan en zijn er meer van die geluksmomentjes.
Degene die zich heeft overgegeven hoeft niet meer te vechten tegen het ego en er ontstaat een onvoorwaardelijke liefde.
Zodra allebei de tweelingzielen zich bewust zijn geworden van het proces kunnen ze nu wel een stabiele relatie ontwikkelen.

Ze kunnen bijvoorbeeld samen iets voor anderen gaan betekenen. Dit is een tijd waarop de tweelingzielen allebei aan een ander, nieuw leven beginnen en waar ze rust en geluk vinden omdat ze niet meer hoeven te vechten tegen het ego.
Dit is zo heel mooi beschreven, maar het stuk van de wegloper – volger (runner – chaser), is een hele intense en verwarrende periode. Het is heel ingrijpend voor allebei de tweelingzielen.
In dit stadium is het voor de volger het beste om gewoon zijn/haar eigen leven door te laten gaan en zo nonchalant mogelijk te doen.

De wegloper wordt dan minder afgeschrikt en zal weer eerder toenadering zoeken.
De wegloper heeft namelijk nog tijd nodig om dingen op te lossen.
Voor de volger helpt het veel om gebeurtenissen, gevoelens op papier te zetten.
Om het van je af te schrijven.

Tweelingzielen kunnen na hun ontmoeting al zo zijn ontwaakt dat ze energie uit hun omgeving of de natuur kunnen oppikken.
Ze pikken eerder elektromagnetische velden en trillingen op.
Hierdoor kunnen ze juist sneller geïrriteerd zijn en ruzie maken. Maar ook deze ruzies zorgen dus weer voor een afstand die op dat moment juist nog nodig is voor de persoonlijke ontwikkeling. Als tweelingzielen een tijdje uit elkaar zijn dan doen liedjes of andere “toevalligheden” wel aan de andere tweelingziel denken.
En uiteindelijk komen ze weer bij elkaar.
Tweelingzielen die al verder zijn zullen zelfs helemaal geen ruzie maken maar zich gewoon een tijdje terugtrekken en het rustig aan doen.

De wegloper is vaak minder (spiritueel) ontwikkeld al hoeft het verschil niet echt groot te zijn. Meestal is de wegloper bang om gekwetst te worden als hij zijn liefde zal bekennen.
Bang dat die niet beantwoord zal worden.
Het voelt dan alsof hij/zij de controle verliest .
Het ego probeert de verbinding dan ook maar gewoon te ontkennen.
De wegloper ziet vaak ook zelf niet dat hij/zij de wegloper is.
De energie van de aantrekking kan soms zo heftig zijn, maar hij/zij wil de ander niet opzadelen met zijn eigen problemen/issues.

Hij/zij moet eerst van zichzelf gaan houden en sterker worden om de heftige tweelingzielrelatie aan te kunnen.
Deze relatie is zo heftig, dat je alles voelt , alles is intenser…
Telefoon gesprek, online bericht.
Dit heb je nog nooit eerder gevoeld bij iemand… van zo’n afstand.
De aantrekkings kracht is enorm.
Je kan elkaar zelfs nog nooit echt persoonlijk gezien hebben.

De andere twin wegloper kan zijn pijn en angst niet verbergen voor de volger.
De volger pikt deze gevoelens op en zo kan de volger juist weer heel beschermend worden.
Al rent de wegloper nog zo hard weg, zijn/haar extreme liefde wordt door de volger opgepikt en voelt behoorlijk heftig.
En juist daarom kan de volger ook niet loskomen van de wegloper. Omdat de wegloper deze signalen onbewust afgeeft, trekt hij juist de volger aan.

Als de volger emotioneel bijna instort dan gaat hij/zij meestal op zoek naar antwoorden en informatie.
Dan komt de volger er ook achter dat het een tweelingziel relatie betreft (het WTF moment).
Dit geeft dan wel verlichting en helderheid.
Niet meteen, maar op den duur wel.

Het brengt ook in spirituele zin verlichting.
De volger kan nu loslaten en hiervoor onvoorwaardelijke liefde toelaten, zonder nog eisen te stellen aan de ander.
Als de volger helemaal loslaat kan dit voor de wegloper een hele schok zijn.
Eerst zag de wegloper de verbinding tussen de tweelingzielen als vanzelfsprekend of zelfs lastig.
Nu ziet hij de positieve betekenis van de verbinding.
Of de volger geeft informatie door waardoor de wegloper merkt dat de liefdesgevoelens die hij heeft heel normaal zijn voor een tweelingzielrelatie.
Daarna kan het heel snel gaan.

Wat heel opvallend is, is dat bij beide tweelingzielen vaak dezelfde issues/ trauma’s spelen. Denk bijvoorbeeld aan verlatingsangst, of ze zijn als kind gepest.
En op zich is dit heel begrijpelijk voor 2 personen die elkaars evenbeeld zijn en dezelfde dingen meegemaakt hebben.
Het is 1 ziel, die gesplitst is.
Ze zijn 1.

Tweelingzielen gaan ook vaak elkaars issues spiegelen tijdens het volger en wegloper proces en gaan hierdoor hetzelfde reageren.
Als de ene de ander een tijdje negeert, dan doet de andere dat ook.
Als de ene begint te shockeren, dan doet de andere dat ook.
Het is dan wel belangrijk om niet alles vast te laten lopen en af en toe zelf je trots aan de kant te zetten en een subtiele toenadering te doen of juist bewust afstand te houden als dat nodig is.
Zolang je nog angst, twijfel, verwarring, boosheid of iets anders voelt, dan is je ego nog bezig.
Dan ben je je nog aan het ontwikkelen en dingen aan het verwerken.
Ga hiermee aan de slag .
Want dit doe je niet alleen voor jezelf, maar zo help je ook je twin mee.
Ook die gaat groeien.
Ga je eigen proces tegemoet met liefde en kracht, ongeacht wat de ander doet en weet wat voor een mooie verbinding er staat te wachten.

Aantrek- afstootgedrag
Een van de problemen, horende bij tweelingzielrelaties, is het aantrekken en afstoten van elkaar. Vaak is er een magnetische aantrekkingskracht tussen tweelingzielen en is er een diepe emotionele band, die ervoor zorgt dat tweelingzielen bij elkaar komen.

Je voelt dan een diepe, onvoorwaardelijke liefde voor elkaar en je kunt hevig verliefd worden.
Maar dit samenkomen zorgt ervoor, dat er onverwerkte emoties uit vorige levens naar boven kunnen komen, zoals boosheid, angst en verdriet. Zie voor meer informatie het hoofdstuk “Invloed van vorige levens op het nu”. Deze emoties kunnen zo hevig zijn, dat tweelingzielen elkaar dan weer willen afstoten.
Hoe gebeurt dit aantrekken en afstoten nu precies?

Er kan bijv. bij een van de twee, zo’n grote angst zijn, om deze emoties te voelen, dat deze persoon wegvlucht uit de situatie. Of er is een grote angst, om elkaar (weer) te verliezen, waardoor er een te grote bindings- en/of verlatingsangst is. Boosheid, uit vorige levens, kan nog in de weg zitten en tot uiting komen of onverwerkt verdriet.
Dit vluchtgedrag kan zich uiten in o.a.. het boycotten van de relatie, door in zijn of haar bestaande relatie te blijven (iemand anders dan je tweelingziel), een relatie met een ander aan te gaan, vreemd te gaan, contact met de ander te vermijden enz.

Wanneer een van de twee vlucht, doordat hij of zij veel last heeft van deze onverwerkte emoties, kan dat frustrerend zijn voor de ander, omdat die ander dan het gevoel heeft, niet verder te kunnen met de relatie of het gevoel kan hebben, hem of haar niet te kunnen bereiken op emotioneel gebied.

Maar dit heeft zijn doel; bij diegene die niet vlucht, kan dat vluchtgedrag van de ander dan weer emoties losmaken van boosheid, verdriet of angst, door bijv. het gevoel in de steek gelaten te worden door de ander.
Vervolgens stoot je, door deze emoties, de ander ook weer af. Je wilt de ander bijv. even niet zien, omdat je boos bent of omdat je niet geconfronteerd wilt worden met nog meer pijnlijke emoties.

Nadat deze emoties verwerkt zijn en je jezelf weer mild voelt naar de ander toe, voel je vaak weer de behoefte om samen te komen. Dit weer samen willen komen gebeurt vaak intuïtief bij beiden tweelingzielen. Je voelt van elkaar aan, dat je niet meer boos bent op elkaar en je wilt elkaar weer zien.

Deze periodes van aantrekken en afstoten wisselen elkaar af en kan maanden tot jaren duren, totdat een groot deel van de emoties verwerkt is en er een harmonie is bereikt.
In de perioden, dat tweelingzielen elkaar afstoten, kan het zijn dat ze (tijdelijk) geen contact hebben met elkaar. Er is dan ruimte om te kunnen reflecteren, de naar boven komende emoties te verwerken of is het nodig om rust te kunnen nemen.

Het is belangrijk dat het samenkomen van tweelingzielen in een rustig tempo gebeurt, zodat het lichaam de tijd krijgt zich aan te passen, aan de veranderende energie en de steeds hoger wordende trilling. Het energieveld van beiden wordt zo steeds meer hetzelfde. Dit hele proces is “het samensmelten” van tweelingzielen. En hierin heeft seksualiteit een belangrijke functie.

Aanvulling ; in mindere mate kun je dit ook ervaren met gelijkgestemde soulmates , tweelingvlammen , tweelingstralen..

Gedeeld via Natasja Letteboer